Kalender

Läänemaa karikavõitjaks meeste võrkpallis tuli Palivere meeskond

Pühapäeval 3 detsembril toimusid Wiedemanni Spordihoones  6 meeskonna osavõtul Läänemaa karikavõistlused meeste võrkpallis.

Turniir toimus karikavõistlustele omaselt karikasüsteemis, kuid 2-miinuse süsteemiga, mis tähendas seda, et kohe esimese mängu kaotuse puhul ei olnud turniir läbi vaid sai jätkata miinusringis, mis tagas igale meeskonnale minimaalselt kaks mängu.

Hea meel oli tõdeda, et turniiril osales ka kaks noorte punti Läänemaa Spordikool ja Noarootsi Gümnaasium ning mõlema meeskonna juhendajad mängisid ka ise vapralt noortega koos.

Turniiri finaali mängisid ennast Palivere Spordiklubi ja Võrkpalliklubi Seltskond, hoolimata Palivere 2-0 võidust oli mäng siiski väga tasavägine, emotsionaalne ja vaatemänguline.

3-koha mängu jõudsid kohe esimese mängu kaotanud kuid siis järjestikku kaks miinusringi mängu võitnud Läänemaa meeskond ja Ridala Spordiklubi, samuti tasavägiseks kujunenud mängu võitis 2-0 Ridala meeskond ja sai turniiril kolmanda koha.

Ridala võistkond.

VK Seltskond

Võitja meeskonnas mängisid: Risto Aasa, Taavi Kaus, Lauri Loorits, Georg Paaliste, Andres Savik, Kert Pedosk, Kristopher Aljaste, Andres Kukk, meeskonna juhendaja Jüri Hiiesalu.

Kohtunike kolleegium valis turniiri parimaks mängijaks Kristofer Kuldma (VK Seltskond)

Paremusjärjestus:

  1. Palivere SK
  2. VK Seltskond
  3. Ridala SK
  4. Läänemaa
  5. Läänemaa Spordikool
  6. Noarootsi Gümnaasium

Turniiri korraldas Võrkpalliklubi Hani koostöös Spordiliiduga Läänela.