Kalender

Läänemaa Jalgpalliklubi võitis Läänemaa saalijalgpalli meistriliiga

Tänavuse Läänemaa saalijalgpalli meistriliiga võitis ülekaalukalt Läänemaa Jalgpalliklubi, saavutades esikoha kõigil neljal toimunud etapil.

 


Võitjad. Foto Läänemaa Jalgpalliklubi Facebook

Möödunud laupäeval toimus Haapsalu Wiedemanni spordihoones viimane 2014/15 hooaja Läänemaa saalijalgpalli meistriliiga etapp. Enne  turniiri toimumist oli juba selge, et üldvõit läheb Läänemaa Jalgpalliklubi esindusmeeskonnale, sest varasematel etappidel saavutatud edu tõttu puudus konkurentidel teoreetilinegi võimalus neid püüda.

 2. ja 3. koha saatus oli siiski lahtine. Lihula kindlustas alles tänu oma viimases mängus Läänemaa JK II vastu saadud viigile teise koha nii turniiril kui ka üldkokkuvõttes. Kolmanda koha saavutas viimasel etapil ning ka kokkuvõttes Palivere võistkond.

Võitlus käis ka 4. ja 5. koha peale ning seda Läänemaa JK II ja Harrastajate vahel. Oli üsna kindel, et see, kes omavahelise mängu võidab saavutab 4. koha ja kaotaja peab leppima viimase ehk 5. kohaga. Tähtsas mängus suutis Läänemaa JK II võtta kindla 4:1 võidu ja seetõttu ka kindlustati enda ülkokkuvõõtes neljandaks jäämine. Hooaja esimese pooles oli nendele kohtadele kandideerimas ka Risti võistkond, kuid nemad ostsustasid  hooaja pärast 3. etappi pooleli jätta ja seetõttu eemaldati nimekirjast.

Hooaja parimaks väravakütiks tuli Lihula Sander Kruus, kes lõi 18 väravat, osaledes kolmel turniiril neljast. Mõneti üllatuslikult saavutas teise koha Harrastajate Kalev Mänd 15 väravaga. Kolmandat kohta jäid 12 väravaga jagama Mirko Kruus ( Lihula), Vladislav Šikirjavõi (Läänemaa JK) ja Rasmus Munskind (Palivere). Turniiri parimaks väravavahiks valiti Läänemaa Jalgpalliklubi esindanud Hendrik Siht.