Kalender

Läänemaa jääraja II etapp peeti muutlikes oludes

Pühapäeval peeti Läänemaa jääraja II etapp, mis toimus tuisustes ja hiljem jäistes oludes. Registreerinud oli ennast 80 võistlejat ja neist 34 läänlased.Viimaste aastatega on läänlased hakanud rohkem osalema kui varemalt.

Kokkuvõtvalt läks läänlastel hästi ja kaheksas võistlusklassis nopiti erinevaid poodiumikohti koguni kuues klassis.

Esikohad võeti koguni kolmes võistlusklassis. Esivedus võidutses teist etappi järjest Valmar Gilden ja Keven Serbin oli kolmas, Patrick Madar 5.,Ilmar Rillo 11. ja Indrek Kirss 13.

Tagavedus vahetasid läänlased eelmise etapi kohad ja Siim Hiieväli oli 1. ning Jüri Hinsberg 2.,Raido Pärna 5.,Sander Ilves 7.,Lembit Madisoo 9. ja Tõnis Veltman 11.

Naiste klassis oli teist etappi järjest võitmatu Piret Gilden. Cärolyn Soidla saavutas 3. koha.

Veteranidest oli taas võitmatu Valter Puda, teine Jaan Melsas ja kolmas Toomas Lemberg,4. Väino Tõkke ning 5. Hillar Kruusma.

4WD klassis oli 3. Lauri Rodi, Ain Laiverik 5.

2WD-sport klassis saavutasid läänlased kohad: Egert Jakobi 4.,Sander Ilves 6. ja Kalle Kruusma 7.

SU klassis oli stardis kõige rohkem läänlasi 9 ja siit tuli ka kaks poodiumikohta. Esikoht läks Harjumaale, aga magusa võidu võrdsete punktidega võttis parema ajaga Martin Jaanus Kalle Kruusma üle, vastavalt 2. ja 3. koht. Teised läänlased Marko Kukuškin 5.,Toomas Kirs 7.,Jonar Ilves 8.,Egert Jakobi 11.,Meelis Palmiste 12.,Bruno Jakobi 13. ja Rain Polberg 14.

Järgmine III etapp peaks toimuma juba 31. jaanuaril Virtsus.

Fotod (Kaido Saul)

Kirjutas Kalle Kruusma