Läänemaa 2017. aasta meister naiste võrkpallis on VK Hani

Läänemaa naiste 2017. aasta võrkpalli meistrivõistlustel kaitses mullu võidetud tiitlit VK Hani. Taaskord oli nende finaalivastaseks Ridala ja nii nagu aasta tagasi, läks kahe geimivõiduni mängitud finaalis võitja selgitamiseks vaja lisageimi.2:1 võit ja 2017. aasta meistritiitel läks Hani võrkpalliklubile. Ka järgmine auhinnaline koht kuulus Ridala naiskonnale.  3.-4. koha kohtumises võitis Ridala II Oru naiskonda geimidega 2:0. Kokku osales Läänemaa 2017. aasta meistrivõistlustel kuus naiskonda.

VK Hani (pildil) koosseis: Evelin Merilainen, Ivi Pajuste, Merike Errit (naiskonna parim mängija), Kristel Källe, Kätlin Källe, Maili Jaaska, Kristiina Peterson. Naiskonna esindaja on Lauri Lilleoks.

Ridala I koosseis: Ana-Laura Kaasik, Eveli Maripuu, Maigi Koppe, Heliko Nukki, Ly Märss, Kärolis Kungla. Treener- Meelis Nukki

Ridala II koosseis: Aive Aljaste (naiskonna parim), Kerda Ledis, Mari Alvela, Merilin Kask, Triin Suurküla, Triin Heilu. Treener- Meelis Nukki