Kalender

Läänemaa 2017. a meistri- ja karikavõistluste korraldamise taotlusvoor

Spordiseaduse §4 ütleb, et maakonna spordiliit on maakonnas tegutsevate spordiklubide ühendus, kes rahvusliku olümpiakomitee liikmena esindab maakonna sporti ja kellel on ainuõigus korraldada maakonna meistri- ja karikavõistlusi ning anda vastavaid tiitleid.

Ankeet esitada hiljemalt 15. detsembriks 2016.

Võistluste korraldust saavad taotleda klubid, kes on Eesti Spordiregistri andmetel täitnud seadusest tulenevaid kohustusi õigeaegselt. Vt Eesti Spordiregistrist http://spordiregister.ee/?maakond=4
Kui ühele võistlusele on mitu korraldussoovi, siis kinnitab Läänela juhatus ühe nendest korraldajaks (põhjendatud selgitusega). Läänela juhatus kinnitab meistri- ja karikavõistluste korraldajad 2017. a jaanuari esimesel koosolekul. Lepingud sõlmitakse jaanuarikuu jooksul.

Ankeet palun täita võimalikult täpselt ja informatiivselt. Täita tuleb kõik lahtrid. Vajadusel saab ankeedi täitmist teha spordiliidu tegevjuhiga koos.

Meelespea: Juhend, korralduse kuupäev ja algusaeg esitatakse spordiliidule kooskõlastamiseks hiljemalt 1 kuu enne võistlust. Juhend peab vastama Läänela juhatuse poolt kinnitatud reglemendile (http://www.laanesport.ee/reglemendid-ja-vormid/). Juhendi mustandi võib saata parema nägemuse saamiseks ankeedi esitamise järel spordiliit@laanesport.ee

Ankeeedi leiad SIIT  

Vajadusel konsulteeri:
Ülle Lass
Tegevjuht
SL Läänela
spordiliit@laanesport.ee
5171746
472 5067