Kalender

Kutse Teatejooksule

Teatejooks toimub samaaegselt Tallinnas, Haapsalus, Jõgeval, Keilas, Kuressaares, Elvas, Kärdlas, Narvas, Otepääl, Paides, Raplas, Põlvas, Pärnus, Rakveres, Sillamäel, Tartus, Toilas, Valgas, Viljandis ja Võrus.

Teatejooks on heategevuslik üritus, mis toetab liikumisvõime kaotanud laste ravi. Jooksu idee on anda noortele võimalus tunda rõõmu liikumisest ja tervislikest eluviisidest, samal ajal saavad nad osalemisega anda oma moraalse panuse nende eakaaslaste ravi jaoks, kes on õnnetu juhuse läbi liikumisvõime kaotanud. See on ühtlasi hea võimalus õpetada noortele heategevuse tähtsust ning kaasata neid juba varakult heade tegude tegemisse.

Kõigis linnades peetakse Teatejooks viies vanusegrupis: 5., 6., 7., 8. ja 9. klassi noortele. Esmakordselt toimub Teatejooksu heategevuslik toetusjooks, kus lisaks ettevõtetele saavad osaleda ka võistkonna esindajad ja õpetajad. Iga kool võib välja panna piiramatul arvul võistkondi, samuti võivad osaleda sõpruskondade võistkonnad. Võistkonnas on kaheksa liiget, iga jooksja läbib 200-meetri pikkuse distantsi. Täpsemad võistlusreeglid leiate Teatejooksu kodulehel www.teatejooks.ee. Võitjaid välja ei selgitata, oluline on osavõtt!

Teatejooksust osavõtt on osalevatele lastele ja nende õpetajatele tasuta. Teatejooksule saab registreeruda kuni 19. aprillini.

 Kutsume Teie kooli õpilasi jooksma!

 

Lisainfo Teatejooksu korraldajatelt:

Erik Pallase
Tel: 50 21 766
E-post: erik@estiko.ee

Liisa Roos
Tel: 51 80 769
E-post: liisa@spordiinfo.ee

P.S. Korraldajatelt saab soovi korral kooli üles panemiseks Teatejooksu tutvustava plakati.