Kristo Simulask võitis Balti noorte mitmevõistluses 1. koha

Leedus peetud Balti noorte mitmevõistlusele pääses ka 2 Haapsalu Kergejõustikuklubi sportlast.

12510724_995041573906059_324289552_o
Pildil vaskult Läänemaa tulevikulootused mitmevõistluses Erki Mitman ja Kristo Simulask. Foto erakogust

Juunioride arvestuses oli Eesti koondise eest võistlemas Kristo Simulask. Kristo näitas võistlustel suurepärast vormi ja püstitas pea igal alal uued isiklikud rekordid. Esimesel päeval jooksis 60m 7,13-ga, hüppas kaugust 6.93 ja tõukas 6 kilost kuuli 12.65, kõrgushüppes ületas 2.03 ning lõpetas esimese päeva liidrina. Teisel päeval jooksis 60m tõkkeid 8,38-ga, hüppas teivast 4.20 ja jooksis 1000m 2.55,61-ga ning võitis 5380 punktiga Baltimaade 7-võistluse kuldmedali.

A-klassis tegi korraliku võistluse Erki Mitman, kes jooksis 60m isikliku rekordi 7,63-ga. Hüppas kaugust 6.32. Kuulitõukes jäi kirja 13.79 ja kõrgushüppes 1.71. Teisel päeval tegi 3 isiklikku rekordit: jooksis 60m tõkkeid 8,83-ga, hüppas teivast 3.50 ja jooksis 1000m 2.56,61-ga ning lõpetas mitmevõistluse 4559 punktiga ja sai 5. koha.

Eesti võitis kindlalt koondarvestuse Läti ja Leedu ees.