Kalender

Korvpallimeister on Haapsalu Korvpallikool

Rannarootsi Läänemaa korvpallimeistrivõistlused 2017\2018 said 14. aprillil lõpplahenduse põnevate kohtumiste näol. Toimus finaalturniiir.

3. koha medalitele mängisid Tradilo ja Spordikool. Tulemuseks jäi 82 : 52 Tradilole (treener Andres Laidre).

3. koha võitles endale Tradilo.

Tradilo parim mängija oli Gejor Ender, kelle panus meeskonna tulemuses oli 27 punkti. 

Spordikooli parimaks mängijaks tunnistati kohamängus Ilo Toom  (16.p; 15 lauda). Spordikooli meeskonda (ülal pildil) peab kiitma teises poolfinaalis mängitud hea mängu eest, milles nad võitsid Läänemaa meistriks tulnud Haapsalu Korvpallikooli meeskonda. Spordikooli treener on Jaanus Levkoi.

Finaalimäng on aastast aastasse heitlus: kas Nõva või korvpallikool.. Seekord jäi peale Haapsalu Korvpallikool. Väga pinevas mängus ei osanud keegi kindlalt võitjat välja hõigata veel mõni minut enne lõppu. 

Võitjad.

Haapsalu Korvpallikool – Kalasaba\Nõva  mängu tulemuseks jäi 89 : 84. Korvpallikooli mängu parim mees oli Dima Tšerepanov 19 punktiga. Kalasaba/Nõva meeskonna liider mängus oli Argo Orumaa (37.p.;13 lauda).

Kalasaba/Nõva hõbedased.

Mängude kokkuvõttes tunnistati resultatiivsemaks mängijaks Raiko Orumaa (210 p, Kalasaba/Nõva).Veel Argo Orumaa Nõvalt 207 p.

 

Parima lauapallide hankija tiitli vääriline oli Tradilo mängijale Martin Birk (123 lauda). Raiko Orumaa 109 lauda.

Juba paar aastat on välja antud ka kossufänni auhinnad. Kossufännid Lembit Kivistik ja Jüri Sistok olid pealtvaatajateks kõikidel mängudel, ostsid loosipileteid ja võitsid igal mängul ka auhindu. 

Võistluste peakohtunik oli Rudolf Lumiste. Võistlused korraldas Spordiklubi Haapsalu koostöös spordiliiduga Läänela. 

Spordiliidu pildigalerii