Kalender

Koolispordi vabariigi võistlustel rahvastepallis Läänemaa koolid jälle edukad

Ridala Põhikooli tüdrukud tulid teiseks, HLA poisid ja tüdrukud said mõlemad 3 koha.

Orissaares toimus koolispordi 4.-5.klassi vabariikliku “Dumle rahvastepalli” finaal. Läänemaalt olid võistlemas Haapsalu Linna Algkooli poisid ja tüdrukud ning Ridala Põhikooli tüdrukud.

Kokku osales poiste võistkondi 8 koolist ja mängud toimusid 2 alagrupis. Haapsalu Linna Algkooli võistkond võitis enda alagrupi, poolfinaal mängudes mindi kokku Kuressaare Hariduse Kooliga, kellele kaotati. Pronkskmedalit otsustavas mängus alistati Audru Kooli võistkond ning tulemuseks tubli kolmas koht.

Võistkonnas mängisid Rasmus Villers (võistkonna parim mängija), Andri Rüü, Targo Prikman, Kristo Kaus, Mihkel Tameri, Timur Andrejev, Braien Lumiste ja Karel Opikov.

Tüdrukutel osales võistlustel 7 kooli ja kõik mängisid kõigiga läbi. Haapsalu Linna Algkooli tüdrukud võitsid 6 mängust 4 ja kaotasid 2. Sama punkti seisuga olid ka Ridala Põhikool ja Pärnu Raeküla Kool.  Järgmisena vaadati geimide suhet ja see andis hõbemedalid Ridala Põhikooli tüdrukutele.

Ridala Põhikooli võistkonnas mängisid Loore Erit (võistkonna parim mängija), Marie Pilvistu, Eliise Mari Toomemägi, Mari Uudam, Lisete Kliss, Kertu Lemvald, Mia Amanda Päevakene ja Hannah Marie Walch. Õpetaja Pille Raudsepp.

Haapsalu Linna Algkoolil ja Pärnu Raeküla koolil oli võrdselt ka geimi võite ja kaotusi. Otsutavaks said geimipunktid, mida meie tüdrukutel oli rohkem. Tulemuseks tubli kolmas koht.

Võistkonnas mängisid Saskia Klooster (võistkonna parim mängija), Johanna Saarmets, Rebecca Riin Laasi, Sofia Nebokat, Emily Sild, Lisanna Marii Liiv, Rita-Lii Urra ja Lisandra Arike. Õpilasi juhendavad Kadri Kaljuvere ja Ulrika Tülp.