Kalender

Koolispordi rahvastepall 1.-3.klass

Jälle väga tore võistluspäev. Tore oli näha, et koolid tulid võistlema ka siis kui viimasel hetkel olid mõned õpilased haigestunud. Näiteks Noarootsi tüdrukud alustasid iga mängu vähemuses, sest viimasel hetkel olid osa võistlejaid haigeks jäänud.

Poistest võitis Haapsalu Linna Algkooli 1.võistkond, kes ei kaotanud ühtegi geimi. Teiseks tuli Oru Kool (õp.Renno Silde), kes võitis enda alagrupi, kuid finaalis kaotati HLA 1-le.

Algkooli poiste võistkond

Tüdrukute mängud olid põnevad viimaste hetkedeni. Võitjaks tuli HLA 1.võistkond, kes võitis enda alagrupi. Finaalis mängiti Taebla Kooliga (õp. mikk Päeske), kes oli võitnud II alagrupi. Esimese geimi võitsid Taebla tüdrukud, 2 geimis olid paremad Haapsalu Algkooli tüdrukud. Viimase otsustava geimi võitis algkool 1 punktiga ja see tagas I koha.

Haapsalu tüdrukute võistkond

Kõik osalenud koolid said Läänemaa Koolispordi Liidu poolt auhinnaks palli.

Haapsalu Linna Algkooli tüdrukute võistkonnas mängisid: Rita-Lii Urra, Johanna Vallik, Katriin Uibopuu, Mirjam Tammeleht, Hedy Ulm, Viktoria Kostanevich, Grete Katharina Strauss, Lenna saarmets. Õpetaja Kadri Kaljuvere.

Algkooli poiste koosseisus võistlesid: Braien Lumiste, Hannes Vaksmann, Henri Sündema, Kris Leplaid, Kris Robin Indlo, Oliver Jugapuu, Kenert Kivirand, Taaniel Pfilip Tamm. õpetaja Ulrika Tülp