Kiirem läänlane Audru sprindil oli Egert Jakobi

Laupäeval toimus 2016 aasta uue hooaja teine sprindietapp, mis oli Eesti Autospordiliidu,ML ja SU klassi sari. Kuna vahepeal on toimunud muudatus lubatud rehvide kasutamise teemal, siis ei teadnud, mis ees ootab.  Sportrehvid on uuest aastast keelatud.

2WD-S klassis polnud meie Marko Kukuškinil  ei õnnestunud saavitada rohkemat kui 15. koht.

J-16 klassis pidi Jako Allika leppima 4.kohaga, kuigi ühes voorus õnnestus välja sõita ka kolmas aeg.

Audru poodium
Pildil vasakult Kalle Kruusma, Egert Jakobi ja Aivo Täpsi. Foto Martin Jaanus

Kõige rohkem oli Läänlasi stardis SU klassis – 4. Siin oligi sõit põnev kuni lõpuni. Kuigi kahe esimese vooruga oli Egert Jakobi omale võidu kindlustanud, siis ülejäänud poodiumi kohad olid lahtised. Esimeses voorus rehvidega alt läinud Kalle Kruusma sõitis tõusvas joones ja saavutas 1. koha. Kokkuvõttes talle poodiumi teine koht ja sellega tuli SU klassi kaksikvõit Haapsallu. Kolmanda koha sai Raplamaa mees Aivo Täpsi. Väga tublit sõitu tegi ka Martin Jaanus, kes sai 5. koha. Andres Kruusmal oli probleeme autoga, mis küll lasi võistluse lõpetada. Temale kokkuvõttes 11. koht.