Keity-Liina Kallas võitis TV 10 olümpiastardi 600m jooksu

DSC_0823Pildil vasakult Robin Särg, Keity-Liina Kallas ja Kristofer Kikut. Foto erakogust.

TV 10 olümpiastardi 4. etapp Rakveres selgitas välja 20 tugevamat kooli, kes pääsesid võistlema mitmevõistluse finaali Saaremaal. Haapsalu põhikooli lapsed olid ka seekord väga tublid ja tagasid endale koha finaali.

Kuni 12 aastaste tüdrukute kaugushüppes jäi esimesena finaalist välja Annabel Moor, jäädes suurepärase tulemuse 4. 42-ga 9-ks. 600m jooksus oli Annabel 2.01,26-ga 16-s.

Nooremate tüdrukute 600m jooksu võitjaks tuli aga väga pingelises heitluses Keity-Liina Kallas Nõva põhikoolist. Keity-Liina läks kohe jooksu alguses liidriks ja jäi ette kuni lõpuni, joostes välja suurepärase isikliku rekordi 1.50,54 ning võitis 1. koha 50 võistleja arvestuses.

Kuni 12 aastaste poiste 1000m jooksus sai kõrge 6. koha Robin Särg, joostes ajaks 3.26,93. Kokku oli selles vanuseklassis jooksjaid 45.

Kuni 14 aastaste poiste palliviskes sai 7-na finaali Kristofer Kikut. Finaalis parandas ta aga veelgi tulemust ning sai 67.62-ga 6. koha 51 viskaja seas.

Kuni 14 aastaste tüdrukute 600m jooksus oli väga tubli Marie Põlluaed, joostes ajaks 1.51,84 ning oli 16-s 46 võistleja arvestuses.