Kalender

Juba tuleval pühapäeval ootab Haapsalu maratoonlasi – tulemas on kolmas Elustiili Maraton

Suvi ei ole veel läbi. 28. augustil kell 12 ootab Haapsalu kõiki maratonihuvilisi linna peale seiklema. Nimelt toimub kolmas Elustiili Maraton. 

maraton

Üritus ei ole spordivõistlus, vaid see on mõnus liikumine igale osalejale ettevalmistatud rajal, kus ootavad teda 42 huvitavat “jaama”, igas jaamas on osalejale nutikas ülesanne, mis aitab kaasa terviseteadlikkuse tõstmisele.

Iga jaama puhul töötab 2 eesmärki – maakonna liikumis- ja kultuuritegevuste võimaluste tutvustus ning lisaks vastava valdkonna enda reklaamimine ja turundamine. Maratoniraja “jaamad” on tähistatud õhupallidega ja teid ootavatel “jaamaülematel” on peas madrusemütsid.
Üritusega soovime liikumisrõõmu ja tervise võimalikult paljude inimesteni tuua. Üritus aitab teadvustada inimestele regulaarselt liikumise vajadust ning maakonna võimalusi.

Tõsistele orienteerumishimulistele pakume uuenduliku ideena välja joonorienteerumise võimaluse. Nutitelefonis allatõmmatud äpi abil joonistad oma huvitava teekonna pildiks. Pildi laed Elustiili Maraton 2016 FB lehele. Vahvamatele „radadele“ auhinnad.

Jaamad on avatud kuni 15.45ni. Maratoni lõpetamine kell 16. 

Jooksvat infot, sh maratonipunktide  tutvustamine, saad jälgida Elustiili Maraton 2016 Facebooki lehelt. 

Tule maratonile! See on ägedaim maraton, sest kõik saavad hakkama!

Projekti rahastab rahandusministeerium kohaliku omaalgatuse programmi vahenditest, Hasartmängumaksu Nõukogu, Kultuurkapitali Läänemaa ekspertgrupp ja Lääne Maavalitsus. Maratoni korraldab Lääne Maakonna Spordiliit Läänela.

Info:
Ülle Lass
Tegevjuht
SL Läänela
spordiliit@laanesport.ee
5171746