Kalender

Jõulusprint lükkab käima laupäeval algava rahvasprindi

Laupäeval, 19. detsembril toimub 2016. aasta hooaja esimene rahvasprindi etapp Kiltsi lennuväljal. Etapp peetakse kolme sarja arvestuses.

 Kuna olukord lennuvälja kasutamisel on muutumas, siis võib see sprint jääda ka viimaseks Kiltsi sprindiks.

Korraldajate üllatuseks registreerus üle 100 võistleja.Oma osa selles ka põhjusel, et viimane võistlus oli septembri kuus.

Kolm kõige suurema osalusega klassi on 2WD-V;2WD-S ja SU. Need moodustavad üle poole võistlejate arvust. Võistlejate nimekirjas on hulk vanu võistlejaid ja on ka täitsa uusi tulijaid.

Võistlust alustame registreerimisega hommikul kell 8 ja juba 10.30 peaks startima esimene võistlusauto esimesele ringile. Toimub 3 vooru ja kahe vooru parema tulemuse liitmisel selguvad klassides paremad. Kokku on käesoleval aastal kavas 11 võistlusklassi. Eelmise aastaga võrreldes lisandus sportklass, kus on eraldi arvestus esi – ja tagaveolistele.

Läänlasi on kokku stardis 24. Esialgne stardinimekiri tuleb üles http://autosport.ee/rallyreg/?page=27&race_id=338&  lehele.

Korraldajad loodavad ilusale ilmale ja panevad pealtvaatajatele südamele,et kuulataks kohtunike sõna,kus tohib olla ja kus ei. Kohapeal on toitlustaja ja võistlus on pealtvaatajatele tasuta.

Kirjutas Kalle Kruusma