Kalender

Jaaninädala lõpetuseks mängiti Orul öövollet

  1. juunil, toimus Oru küla, Lehtre talu võrkpalliväljakutel järjekorras teine Lehtre Öövolle.

IMG_8231

Pikka spordiõhtut alustati pool tundi enne kella kümmet õhtul, kui Lehtre talu õuele kogunes 38 võrkpallurit. Osavõtu üheks kriteeriumiks oli see, et ei pidanud olema eelnevalt mitu korda nädalas trennis rüganud, vaid võisid olla ka tubli harrastaja.

Osavõtjate rohkuse tõttu moodustati kaks alagruppi, mõlemas neli võistkonda. Võistkondade koosseisud loositi koha peal ning eelnevalt võistkonda ei pidanud omama.  Mänge alustasid kuus viieliikmelist ning kaks neljaliikmelist segavõistkonda.

Aina pimeneva ööga kaasnes ka raskus väljakut, palli ning mõnikord isegi oma võistkonnakaaslasi näha. See võrkpallureid ei heidutanud ning alagrupiturniir lõppes tund peale keskööd. Mängiti välja nii kõrgemad kui ka madalamad kohad. Mängud lõppesid alles pärast kella 3 öösel, kui taevas juba taas valgemaks oli läinud.

Kõige paremat mängu suutis külmades ja pimedates tingimustes näidata võistkond koosseisus Reno Orumaa, Ilo Toom, Margus Paaliste, Karl Raatpalu ja Janar Tamm (pildil olev võistkond. Foto erakogust), kes võitsid finaalis, tulemusega 2-1, võistkonda koosseisus Siiri Jürgens, Mihkel Luidalepp, Talis Tamm ja Karl Mustkivi.

IMG_8247

Tavapäraste medalite, karikate ja diplomite asemel auhinnati esikolmikut kuppelgrilli ja Linnamäe Lihatööstuse poolt välja pandud lihatoodetega. Kõikide osalejate vahel loositi välja mõnusad purgid mett Hardi Haabeli Mesindustalult.

Täname kõiki osalejaid, keda vaatamata päevasele vihmasele ilmale, oli rekordarv ning andsid ennast parima Lehtre talu pimedatel võrkpalliväljakutel! Ootame rohket osavõttu ka järgmisel aastal!

Turniiri korraldas Oru Selts koostöös Oru Spordiklubiga. Auhinnalauda rikastas Linnamäe Lihatööstus.

 

Margus Paaliste