Hanna-Liisa Salf ja Maily Märss olid väga tublid TV 10 olümpiastardi 4. etapil

TV 10 olümpiastardi 4. etapp toimus Tartus.

received_933587333431164

Pildil paremalt Keity-Liina Kallas, Maily Märss, Hanna-Liisa Salf ja treener Kaja Ladva. Foto erakogust.

Kuni 12 aastaste tüdrukute  tüdrukute palliviskes pääses Maily Märss finaali, visates palli  42.33. Finaalis viis ta oma isikliku rekordi uuele tasemele ja võitis 46.02-ga 3. koha 54 võistleja seas.

600m jooksus oli Maily samuti tugevamas jooksus ja sai ajaga 1.59,24 13. koha. Aasta noorem Emma Katharina Hein sai 21. koha ajaga 2.01,16.

Kuni 14 aastaste 600m jooks kujunes väga põnevaks, kus viimases kõige tugevamas jooksus startisid meie Hanna-Liisa Salf ja Keity-Liina Kallas. Hanna-Liisa tegi oma parima jooksu ning võitis  3. koha 1.45,71-ga, püstitades nii uue Haapsalu põhikooli kui ka Haapsalu Kergejõustikuklubi rekordi. Kohe Hanna-Liisa järel lõpetas Keity-Liina Kallas, saades kirja samuti uue isikliku rekordi 1.47,73 ning tasuks kõrge 4. koht 46 võistleja konkurentsis.