Haapsalu põhikooli kergejõustiklased võistlesid Rakveres

DSC_0197

Rakveres toimunud EKSL-i kergejõustikuvõistlustel võistlesid Haapsalu põhikooli lapsed sel aastal 2. liigas 10 kooli konkurentsis. Medaleid ja isiklikke rekordeid tuli võistluselt palju.

6.-7. klassi arvestuses sai Hanna-Liisa Salf kuldmedali 600m jooksus 1.47, 42-ga ning Eliis-Maria Koit hõbemedali kaugushüppes 4.64-ga. Poiste arvestuses oli Sebastian Juhan Liiva kaugushüppes 4.55-ga 3.

8.-9. klassi arvestuses võitis 2 kuldmedalit Anna-Maria Vjazemski, ületades kõrgushüppe 1.55 ja 100m läbis ajaga 13,13. Reneli Saumets võitis kulla 800m jooksus 2.41,89-ga. Poiste arvestuses sai kuulitõukes hõbemedali Kevin Sakson 12.92-ga. Rauno Tapner võitis hõbeda kõrgushüppes 1.70-ga ja Siim Suitsberg oli 100m jooksus 3-s 12,26-ga.