Kalender

Haapsalu lauatennisevõistkond mängib esiliigas

Möödunud hooajal Eesti lauatennise MV kõrgliigast väljalangenud Haapsalu LTK meeskond mängis ka esiliigas mitmesugustel põhjustel esimese ringi edutult, saades seitse kaotust.

Laupäeval teise ringi esimesel mängupäeval kohtuti liiga esinelikuga ning võideti Pärnu LTK Vint-90 4-3, Tartu LTK Pipo I ja Maardu LTK III võrdse tulemusega 4-1.

Tartu SS Kalev I tuli 2-4 alla vanduda. Võtmemängus alistas Aaro Õismets esimese setis soomlase Matias Ojala 11:7, teises juhtis 8:4, kuid kaotas seti, kolmas taas Aarole 11:9, neljandas juhtis 10:8 kuid kaotas 11:13. Viiendaks setiks ei jätkunud enam jaksu. 12 mängu päevas ei ole normaalne! See oli nüüd esimene mängupäev kui meie meeskond sai mängida pea-aegu esindus- koosseisuga (õlavigastust ravib Dmitri Lett).

Kuigi esiliigas jagatakse veel 14. punktiga Aseri SK viimast kohta, on lootus (kui keegi nüüd ei haigestu ja Toomas Vestli saab väeosast linnaloa) veel pääseda üleminekumängudest ning jääda edasi esiliigasse, kuna Keila ja Pärnu-Jaagupi meeskonnad on vaid 1 punkti kaugusel ning kõik kohtume omavahel.

Kirjutas HeikKi Sool