Fred Martin Mägi maadles end hõbedale

Läänemaad esindas ainult Fred Martin Mägi, kes osales kehakaalus kuni 100kg ja saavutas hõbemedali. Kokkuvõttes oli Läänemaa maakondade arvestuses üheksas ja klubidest jagas Lihula Leola teenitud viie punktiga 13.-14. kohta.

Nädal varem teenis Mägi kehakaalus kuni 85 kg klassikalises maadluses samuti hõbemedali. Kehakaalu alandamine ja seejärel hoidmine on üks kurnavamaid tegevusi ning seda on kasvaval noorel mehel väga keeruline teha. Seepärast võistles Fred -100kg kehakaalus kaaludes ise 87,5 kg. Kaal kergemas oleks tagantjärgi tarkusena olnud võimalus võtta ka kõige kirkam medal. Siiski eesmärgiks oli võita medal ja seda Fred Martin Mägi ka saavutas.

Teenitud medal on Fred Martin Mägi neljas medal Eesti meistrivõistlustelt ja 11. tiitlivõistluste medal Leola noormaadlejatele viie treeningaasta jooksul kokku.