Kalender

FC Kuressaare võitis Lõuna-Läänemaa JK naistepäevaturniiri

 

FC Kuressaare kogus võitjana 12 punkti.

alt
Teiseks tulnud Lõuna-Läänemaa Jalgpalliklubi mängijad ja treener.

 

Teiseks tuli korraldaja Lõuna-Läänemaa Jalgpalliklubi samuti 12 punktiga, kolmas oli Viljandi JK Tulevik 9 punktiga. Esikolmikule järgnesid Valga FC Warrior, FC Ülenurme ja PSK Alexela.

Meie maakonna naiskond mängis koosseisus Riina Kopti, Anni Ratas, Kai Simpson, Liis Simpson, Karin Mänd, Maarja Jalakas, Liset Kuusik, Karis Üksvärav, Karmel Üksvärav, Agnes Maasing, treener Jaanus Getreu.

Turniiri resultatiivseim jalgpallur oli Lõuna-Läänemaa JK mängija Liset Kuusik, kes lõi viis väravat, parim väravavaht oli Eneli Henrikson Valga FC Warriorist ja parim mängija FC Kuressaarest Liis Lõhmus.

Meeldiv on tõdeda seda, et naistepäevaturniir on leidnud kindla koha meie eri naiskondade võistluskalendris. Nelja aasta jooksul on naistepäevaturniiril osalenud 24 võistkonda 13 klubist.

Ühtlasi oli naistepäeva saaliturniir Lõuna-Läänemaa Jalgpalliklubi saaliturniiride võistlussarja kolmas võistlus. Sarja 4. etapp, meeskondade turniir, toimub 17. märtsil samuti Lihulas. Turniiri nael on Eesti valitseva rannajalgpalli meistri JK Nõmme osalemine.