Kalender

Elustiili maraton uues kuues – Läänemaa seiklusorienteerumine 2019

OPERATIIVNE INFO

Vastuste kastid on kokku kogutud. Lõplikud statistika kokkuvõtted Seiklusorienteerumise FB lehel. 

Uudise juurde lisatud vastuste lehed. 

Kiire info saad 5171746 (Ülle Lass)
________________________________________________________________________

23.-30. septembrini toimub spordiliit Läänela eestvedamisel ning omavalitsustega koostöös LÄÄNEMAA SEIKLUSORIENTEERUMINE 2019. On Euroopa spordinädal. Osalevad Haapsalu ja Lääne-Nigula.

Seiklusorienteerumise eesmärk on tunda rõõmu vabas õhus liikumisest. Seiklusorienteerumise põhimõte on lihtne. Saad valida endale sobiva raja (võid läbida ka kõik rajad), tempo, sõbrad ja liikumisvahendi (jalgratas jms). Sõpru ühes tiimis võiks olla maksimaalselt 5 inimest (tiimiloosid on viiele). Võid läbida rada ka üksi.

Läänemaal on sel aastal neli rada: Haapsalu-Uuemõisa, Pullapää-Rohuküla, Martna ja Linnamäe-Taebla rada. Rajale saad kaasa kaardid koos küsimuste ning lisainfoga. Vastused küsimustele leiad üldjuhul kohapeal orienteerumisraja punktis. Punkte ei ole kohustuslik läbida numbrite järjekorras, vali ise, millisest punktist alustad, kui palju punkte läbid ja millises lõpetad. Samuti võid jagada raja oma võimete kohaselt “tükkideks” ja võtta punktid paari päeva jooksul. SUL ON AEGA TERVE NÄDAL!

Kaardid saad võtta kindlatest kohtadest alates 23. septembri hommikul alates kella 11st. Info on leitav www.laanesport.ee ja FB Läänemaa seiklusorienteerumine (valmimisel).

Täidetud (ka osaliselt) küsimuste-vastuste lehed tagasta loosis osalemiseks ükskõik millisesse tagastuspunkti radade kirjelduste juures hiljemalt 30. septembril kella 16ks (või vastavalt vihikus kirjeldatud kellaaegadel).

Auhinnad kõikide osalejate vahel loositakse 2. oktoobril. Loosis osalemiseks peavad olema vastatud vähemalt pooled küsimused rajal olevatest punktidest. Videoülesvõtted loosimisest pannakse üles FB Läänemaa seiklusorienteerumise lehele.

Huvitavamatele ja seikluslikumatele fotodele/videolõikudele eriauhinnad! Võta oma rada pildile! Ka loosiauhinna saaja(d) peavad oma raja(d) vajadusel ülesvõtetes (pildi või videodena) esitama. Vastav pildi-ja videokeskkond pannakse üles www.laanesport.ee lehel või FB Läänemaa Seiklusorienteerumise ürituse lehel.

Läänemaa seiklusorienteerumist toetavad SA Läänemaa, Kultuurkapital, Ühendus Sport Kõigile.

Viiendat korda aset leidev Euroopa spordinädal toimub kõigis EL-i liikmesriikides 23.09 – 30.09.2019.

Meie eesmärk on liikumise abil tutvustada ja meenutada elanikele tema kodukoha väärtusi. Puudub igasugune võistlusmoment!

Lisainfo ja küsimused: Ülle Lass, 5171746, spordiliit@laanesport.ee