Kalender

Eestimaa Spordiliit Jõud kuulutas välja Aasta Tegijad 2020

Eestimaa Spordiliit Jõud kuulutas välja Aasta Tegijad 2020. Tutvu SIIN

Igor Nudelman – Läänemaa Aasta noortetreener 

Olenemata vanusest ja tasemest, suudab Igor kõiki õpilasi üheselt võtta ja neid motiveerida tennisega tegelema. Tema käe all treenivad õpilased on väga edukad Läänemaal ning ka üle Eesti toimuvatel võistlustel ning turniiridel. Ta on eeskujuks oma õpilastele võisteldes ka ise erinevatel võistlustel ning alati on ta Läänemaal toimuvate tennisega seotud võistluste jms korraldamisega nõu ja jõuga abiks.

Mati Kallemets – Läänemaa kohaliku elu edendaja

Mati Kallemetsa väga järjekindlal eestvedamisel arendatakse Palivere liikumisradade projekti. Tema eestvedamisel ja Palivere discgolfi harrastajatega koostöös on valminud 27 korviga kettagolfi rada (viimane 9 korvi 2020. a) . Sel aastal sai valmis ka invatualett ja rada invasportlastele.

2020. aastal on valmimas kunstlume tootmise süsteem.

Maadlusvõistlus Martna Matt – Läänemaa Aasta spordisündmus

Juba 15 aastat on Martna Matt igal aastal toonud üheks päevaks Läänemaa väiksesse Martna külla noored maadlejad üle Eesti ning hoiab kindlat kohta ka Eesti Maadlusliidu võistluskalendris. Veebruaris juubelivõistlusel osales lausa rekordiliselt 90 poissi ja tüdrukut ( Läänemaalt, Tallinnast, Pärnust, Tartust, Saaremaalt ja Jõgevalt).

Martna Mati korraldamisse on igal aastal Tiidu eestvedamisel kaasatud ka kohalik kogukond – võistlus on saanud teoks tänu ettevõtjate, omavalitsuse, kooli ja eraisikute toel.

Martna Matt on järjepidevalt 15 aastat suutnud ühte väikesesse maakonna kohta tuua tipptasemel sporti ning teinud seda oma traditsioonidele ja väärtustele kindlaks jäädes – andes kõige väiksematele spordihuvilistele eduelamuse.