Eestimaa 26. Rukkilillemängudelt toodi koju 4 medalit

Võrus toimunud Eestimaa 26. Rukkilillemängudel startis Haapsalu Kergejõustikuklubi 8 tublimat kergejõustiklast.

14080049

Pildil Erki Mitman, Eliis-Maria Koit ja Kevin Sakson.Foto Kaja Ladva

Tüdrukute C-klassi kõrgushüppes üllatas Eliis-Maria Koit. Ta võitis hõbemedali, ületades kõrguse 1.51. Kaugushüppes oli ta samuti finaalis, hüpates 4.50 ning sai 7. koha 35 hüppaja arvestuses. Tüdrukute A-klassi kettaheites võitis hõbemedali 34.64-ga Madli Rahuvarm.

Tüdrukute B-klassis oli Anna-Maria Vjazemski kaugushüppes 5.30-ga väga tasavägiseses võistluses 5-s.

Poiste B-klassis sai Kevin Sakson 100m jooksus korraliku isikliku rekordiga 12,05-ga 3. koha 27 jooksja  arvestuses.

A-klassis sai Erki Mitman kettaheites kirja 44.25 ning võitis pronksmedali.

A-klassi 110 m tõkkejooksu finaali pääses ka Kristo Simulask ning sai uue isikliku rekordi 15, 35-ga 6. koha. 200m jooksus sai Kristo 24,18-ga 8. koha.