Eesti Rukkilillemängudelt kergejõustikus toodi Läänemaale 5 medalit

Haapsalu KJK kergejõustiklased tõid mängudelt koju 5 medalit. Edukaim sportlane oli Erki Mitman, kes võitis C-klassi odaviske väga hea tulemuse 44.19ga. Kuulitõukes sai ta hõbeda, tõugates 3kilost kuuli 12.99 ning kõrgushüppes pidi ta leppima samuti 2. kohaga, hüpates 1.58.

B-klassi teivashüppes sai Anett Triebstock 2.50ga pronksmedali. Sama tulemusega pidi Lisete Ulla leppima 4. kohaga. Kelly-Tonili Hiiemäe oli 2.30ga kuues. Lisete Ulla jooksis 3000 m ajaga 12.56,71 ning sai samuti pronksmedali. B-klassi kuulitõukes tõukas Malin Kisant uue isikliku rekordi 10.77ga end viiendaks ning Madli Rahuvarm oli 9.48-ga 7.

C-klassi tüdrukute kõrgushüppes oli Anna-Maria Vjazemski 1.40ga seitsmes ning odaviskes 23.68ga 10.