Kalender

Eesti naisjuuniorid võitsid EMil hõbemedali!

 


Vasakult: Katrina Lehis, Gaia-Marianna Siim, Veronika Zuikova, Anu Hark. Foto: Juhan Salm

Kaheksandikfinaalis purustas Eesti torgetega 45:24 Tšehhi koondise, veerandfinaalis võideti Poolat 45:41 ja poolfinaalis Ukrainat 45:40.

EMil koondist juhendanud Juhan Salm mainis, et kasuks tuli kindlasti see, et need neli tüdrukut olid palju kokku vehelnud. “Sama koondis sai eelmise aasta EMil viienda koha. Toona oli see väga hea tulemus. Tänane hõbemedal on suurepärane. Esimeses kolmes matšis vehklesid kõik tüdrukud hästi ja võib öelda, et ületasid ennast. Venemaa on lihtsalt klass omaette ja nende vastu oli väga raske vehelda”, kommenteeris Salm.

“Selle edu taga on kindlasti tüdrukute isiklike treenerite panus. Hõbemedali eest tuleb kindlasti tänada Helen Nelis-Naukast, Viktor Zuikovi, Tiit Räni ja ka Irina Embrichi, kes sportlaskarjääri kõrvalt teeb ka treeneritööd”, lausus Salm.

Medalivõitjad saabuvad Eestisse homme, 8. märtsil kell 20.45 Helsingist saabuva lennuga. Eesti Vehklemisliit kutsub kõiki pöidlahoidjaid ja spordihuvilisi medalivõitjaid tervitama. Kahe medaliga naaseb EMilt Katrina Lehis.

Tulemused