Eesti MV-te medalid ei tulnud seekord kergelt

ju
Kevin Sakson. Foto Kaja Ladva.

Eesti MV-te medalid A ja B vanuseklassile jagati nädalavahetusel Tallinnas 2-l päeval.

Haapsalu Kergejõustikuklubi parima tulemuse eest hoolitses Kevin Sakson, kes oli nädal varem toimunud Eesti talvistel karikavõistlustel võitnud võidukarika kuulitõukes, tõugates 5 kilost kuuli 15.49.

A-klassis võistlev Kevin Sakson parandas ka seekord uut isikliku rekordit ning võitis hõbemedali 15.67-ga. Neljanda kohaga pidi leppima Erki Mitman, kes tõukas 14.85. Tambet Kuimet tõukas 12.56 ja oli 9-s. Kaugushüppe finaal kujunes samuti väga põnevaks, kus Erki Mitman, hüpates 6.11 sai 6. koha.

A-klassi 60m tõkkejooksus sai Anna-Maria Vjazemski finaali ja jooksis seal suurepärase isikliku rekordiga 8,97 välja 5. koha. Kõrgushüppes sai Anna-Maria üle kõrgusest 1.61 ning oli 6-s. Nädal varem toimunud Eesti talvistel karikavõistlustel ületas Anna-Maria kõrgushüppes uue isikluku rekordi 1.68 ja oli 4.

B-klassi teivashüppes tegi suurepärase võistluse Hanna-Liisa Salf, kes ületas 2.50 ning sai 5. koha. Marie Põlluaed ületas teivashüppes 2.40 ning oli 9-s. Hanna-Liisa Salf jooksis 1000m väga hästi ning oli 3.27,88 5-s.