Kalender

Credit24 Suvevolle stardib teisipäeval, 7. juunil

Juba kuuendat aastat saavad võrkpallisõbrad igateisipäevaselt koguneda ja meeldivas seltskonnas oma lemmikalaga tegeleda, kui 7. juunil stardib 18 Eestimaa paigas Credit24 Suvevolle kuues hooaeg.

Suvevolle etapid hakkavad toimuma seitsmel järjestikusel teisipäeval algusega kell 18:00. Mängupaikadeks on Pirita, Taebla, Kärdla, Kuressaare, Pärnu, Rakvere, Tartu (turniirid algavad siiski alles siis, kui väljakud on valminud), Viljandi, Võru, Tõrva, Otepää, Põlva, Paide, Kohila, Jõhvi, Põltsamaa ja Kloogaranna. Uue kohana on sarjaga liitunud veel teinegi Tallinna piirkond – Mustamäe (Credit24 Arena Tammsaare teel). Osalema on oodatud kõik soovijad kel on vanust vähemalt 14 eluaastat. Hooaja viimane mäng toimub 19. juulil 2016. Pärast seda seisab aga veel ees traditsiooniline Suvevolle festival, mis toimub tänavugi augusti alguses Kuressaares.

Suvevollel osalemiseks ei ole vaja kuuluda võistkonda, sest tiimid moodustatakse igal turniiril koha peal. Esimesel etapil toimub võistkondade komplekteerimine loosi alusel, järgnevatel etappidel vastavalt iga mängija reitingule. Nii on võrkpalli teisipäevakutel võimalik mängida koos uute toredate volleharrastajatega. Muretsema ei pea ka sellepärast, kui satutakse suve jooksul mööda Eestit reisima, sest punktisüsteem on igal pool ühtne ning lubatud on osa võtta erinevates Suvevolle võistluspaikades.

Meeste- ja naistearvestuses peetakse võistlusi eraldi, välja arvatud juhul kui nais- või meeskondi on kokku vähem kui kolm. Vastaval juhul koostatakse segavõistkonnad. Mängijate arv ühes võistkonnas on kolm või neli, vastavalt osalejate üldarvule. Mängud peetakse rahvusvaheliste saalivõrkpalli reeglite järgi välitingimustes. Täpne turniirisüsteem ja ajakava selgub enne võistluste algust.

Autasustatakse iga etapi esikolmikusse kuulujad ning hooaja kokkuvõttes parima reitinguga mängijad. Sarja peaauhinnaks on reis kahele meeste 2017. aasta Euroopa meistrivõistluste valiksarja teise ringi turniirile Tšehhis, kus kohta Vana Maailma tugevaimate seas jahib ka Eesti rahvusmeeskond. Meie vastasteks on võõrustajate kõrval Makedoonia ja Rumeenia. Peaauhind läheb loosi kõigi mängijate vahel, kes on osalenud vähemalt neljal etapil.

Suvevolle võistlustele saab end eelnevalt registreerida leheküljel volley.ee/suvevolle-registreerimine. Eelregistreerimine lõppeb päev enne igat võistlust. Etapil osalemise tasu on eelregistreerunutele neli eurot ja kohapeal viis eurot inimese kohta. Maksmine toimub võistluse toimumiskohas sularahas.

Lisainfot Suvevolle mängude ja toimumiskohtade kohta leiab Credit24 Rahvaliiga Facebooki fännilehelt.

Eelmisel aastal käis Credit24 Suvevolle sarja raames rannavõrkpalli mängimas enam kui 1300 erinevat vollesõpra.

http://www.volley.ee/credit24-rahvaliiga