Kalender

Coolbet Taebla suvevolle üldvõitjad on Karina Kungla ja Lauri Loorits

Viimasel etapil võisteldi Lääne-Nigula valla auhindadele.

Mõõtu võtsid viis nais- ja kuus meeskonda. Naiste turniiril ei olnud vastast triole Ana Laura Kaasik, Heliko Nukki, Maigi Koppe. Meeskondade arvestuses võitis rahvusvaheline koosseis, kuhu kuulusid prantslane Marty Gerard ja läänlased Lauri Loorits, Raivo Mägi ning Hendry Kullamäe. Parimaid sportlasi pidasid auhindadega meeles AS Nordic Lumber, Nevi OÜ ja Kultuurkapital.

Üheksa etapi kokkuvõttes tuli esmakordselt suvevolle võitjaks naiste hulgas Karina Kungla. Talle järgnesid Ana Laura Kaasik, Kärolis Kungla, Kaire Kuura, Aive Aljaste, Sirle Korm, Heliko Nukki, Marit Pipenberg, Triin Heilu ja Maret Valk. Meeste  kolm paremat volletajat olid Lauri Loorits, Jaan Koppe ja Maanus Jõevee. Esikümnesse jõudsid veel Martin Loorits, Viljar Männamaa, Hendrik Naar, Päärn Laasi, Priit Nukki, Taavi Käsk ning Raivo Mägi. Noorte arvestuses oli võidukas Grethel-Rosiine Simson. Veteranide parimad olid Aive Aljaste ja Marin Loorits. Perekondade vahelises mõõduvõtmises võtsid võidu õed Karina ja Kärolis Kungla, järgnesid isa-poeg Marin ja Lauri Loorits, kolmandaks tulid õed Sirle Korm- Tiia Laidinen. Lõppenud hooajal teenisid reitingupunkte 25 naist ja 37 meest.

Lisaks eelpool mainitutele aitasid Coolbet Taebla suvevolle õnnestumisele kaasa ka Lääne Elu OÜ, AS Rannarootsi Lihatööstus, OÜ Dinoxo, Bellfire OÜ, Vigala Piimatööstus, AS Linnamäe Lihatööstus ja spordiliit Läänela.

Enn Kerge