Kalender

Audrus sõideti kiiret sprinti

Laupäeval toimus käesoleva hooaja EAL-i karikasarja teine ja Lääne regiooni kolmas etapp rahvasprindis Audru ringrajal.

Korraldajad olid sõitjatele üllatuslikult raja teinud nii, et polnud ühtegi takistust. Olid ainult kurvid ja kiirused olid kõvasti üle 100 km tunnis. Võistluse keskmine kiiruski tuli üle 100. Õnneks ühtegi tõsisemat äpardust ei leidunud kuigi rajalt väljas käidi kõigis voorudes.

Läänemaa mehi oli stardijoonel 13 võistlejat 9 erinevas võistlusklassis. Meil oli ka õnne tuua Läänemaale poodiumi kohtasid.

2wd-s klassis olid stardis Valmar Gilden, Marko Kukuškin ja Patrick Madar, kes olid päeva lõpuks vastavalt 4.,10. ja 13. kohal. Kuku kurtis et rehvidega oli kehv seis suht lõpusirgel ja polnud pidamist ning oli ka väljasõit.

2wd-v klassis oli stardis Rico Rodi, kes stabiilset kuuenda koha sõitu sõites oli ka päeva lõpuks 6. kohal.

4wd klassis oli meie esindaja Läänemaalt Kaido Saul, kes jäeti paraku viimaseks.

J-16 klassis tegi oma sprindi debüüdi Jako Allika, kes omas kõvasti kogemusi kuid pidi leppima veel sellel korral viimase kohaga.

J-18 klassis püüdsid meie poisid Martin Jaanus ja Andres Kruusma oma ladadel vastu punnitada välismaa teistele markidele, kuid esiveolised autod jäid sellel korral alistamatuteks.

SU poodium Audru sprindil

SU klassis oli läänlasi stardis 4 ja seal olid poodiumi kohad jagamata veel kuni 3 vooru lõpuni ning alles siis selgus kogu klassi järjestus. Läänlastest olid Kalle Kruusma 2., Egert Jakobi 4., Jonar Ilves 7. ja Stern Ilves 8. Poodiumi järjestus pandi paika alla sekundiliste vahedega.

V60+ (ehk veteranid) klassis oli stardis 2 võistlejat Mati Kuhi Võrumaalt ja Hillar Kruusma Läänemaalt, võitjana väljus Hillar Kruusma.

Tulemused siit

Järgmine võistlus on Haapsalu sprint 18. aprillil, mis toimub ka 100% asfaldil.