Kalender

Aasta viimaseid jooksutulemusi

Meie parim oli Veiko Sulev ajaga 2:45.45, mis andis 331. koha. Veikol oli see tänavu juba kolmandaks maratoniks. Ta on võitnud Hiiumaa oma, oli Tallinna maratonil Eesti MV arvestuses 11. ja nüüd Berliinis osalenud eestlastest 3.

1374. lõpetas Lauri Luik ajaga 2:59.31. Ilm jooksuks oli soodne, õhutemperatuur +15, õrn tuuleõhk jahutas. Korraldus oli eeskujulik. Ka Luigel oli plaan joosta kusagil 2:45 kanti. Algul läks kõik plaanipäraselt, kuid nagu pikamaa jooksus tihti juhtub, nii ka Luigel seekord. Põhjuseks oli veidi kõrge algtempo kusagil 3.55 kilomeeter. Peale 30ndat kilomeetrit  läks väga raskeks. Hea, et ta lõpuni vastu pidas.

Päev varem Pirital Lillepi pargis toimunud Eesti meistrivõistlustel ekidenis ehk maratonipikkusel teatejooksus, saavutas Läänemaa Kergejõustikuklubi ilma oma liidriteta meistrivõistluste arvestuses 9. koha. Ekiden on jaotatud kuueks etapiks pikkustega vastavalt 5, 10, 5, 10, 5 ja 7,195 km. Klubi võiskonnas jooksid Timo Kaus, Riho Kirsipuu, Lauri Tanner, Marten Jõevee, Heigo Hein ja Joonas Tomingas.