Kalender

Aaro Õismets võitis Valge Daami turniiri

lauatennis koos

Auhinnasaajad erinevates kategooriates (meeste turniir). Fotod erakogust

Haapsalus toimunud 3. Valge Daami lauatennisturniiril oli osalejaid S.-Peterburist, Moskvast, Moldovast ja loomulikult Eestist kokku 39 pinksisti, kes kontrollisid oma valmisolekut peatselt algavaks uueks hooajaks.

Pärast kümnepäevast Läti laagrit on hästi taastunud Aaro Õismets, kes alistas finaalis pärnaka Antti Luigemaa 3:1. Kolmandaks jäi Anatoli Lans Maardu klubist.

Hea võistluse tegi ka Heikki Sool (reitingus 133.), kes alistas mitu endast edetabelis oluliselt eespool asuvaid mängumehi nagu Kalju Kalda (116.) ja Mart Luuk (42.), kuid samas kaotas oma paarismängupartnerile Pärnu treenerile Peeter Sumrele (168.) 0:3 ning pidi leppima 9.kohaga. Jüri Muuli oli 20. ja Mati Paat 25.

Naisteturniiril ei suutnud Karin Talving mängudeks keskenduda ning jäi kuuendaks, kuid naispaarismängus koos Marika Kotka`ga andsid kõva lahingu esikohamängus paarile Valeria Sarõtševa-Elena Todirca (Pärnu-Moldova). Vastu tuli võtta siiski 2:3 kaotus.

DSC_0123

Naispaarismängu esikolmik (fotol vasakult) Marika Kotka, Karin Talving, Valeria Sarõtševa. Elena Todirca, Maria Gelfond, Anastassia Tšerepovskaja.

Naisüksikmängus oli teistest mänguliselt ja oskustelt peajagu üle moldaavlanna Elena Todirca, teiseks jäi Valeria Sarõtševa ja kolmandaks Maria Gelfond S.-Peterburist.

Meespaaride finaalis võitsid Luigemaa-Luuk väga tasavägises finaalis 3:2 ja 12:10 viimases setis Aaro Õismets-Maksim Vuhka.

Veteranide euroopa mängudeks paarismängus kokkusobivust proovinud Kalda-Sool jäid neljandaks, kaotades kolmanda koha mängus Anatoli Lans-Aleksandr Vuhka`le 0:3 (Maardu-Moskva).

Heikki Sool