Kalender

Aaro Õismets tuli Spordiliit Jõud lauatennisemeistriks

Laupäeval Haapsalus toimunud Spordiliit Jõud lauatennise meistrivõistlustel tuli kolmekordseks tšempioniks Valeria Sarõtševa (Pärnu LTK), kes üksikmängu finaalis alistas Iryna Akimkina (Spinmaster), tuli esikohale paarismängus koos Iryna Akimkinaga ja segapaaris koos Anatoli Lansiga (Maardu LTK).

DSC_000001 NÜ

Naiste kolmas oli Karin Talving (Haapsalu LTK, pildil vasakul. Fotod Heikki Sool) ning parim 40+ Margit Tamm.

Naiste paaris olid teised Karin Talving-Anita Lissovenko (Hps/Maardu) ning kolmandad Margit ja Marion Tamm(Nõmme/Piksipõnnid). Segapaarismängus jäid teiseks Erik Lindmäe-Anita Lissovenko ning kolmandaks Karin Talving – Aaro Õismets (Hps.LTK).

DSC_000001 MEESPAAR

Meespaarismängus tulid võitjaks Aaro Õismets-Toomas Vestli, kes alistasid finaalis pärnakad Urmas King-Antti Luigemaa. Kolmanda koha mängus alistasid Kristjan Kant-Erik Lindmäe tasavägises mängus paari Timo Teras-Varmo Onton.

DSC_000002 MÜ

Meesüksikmängus olid finaalis läänlased Aaro Õismets ja Toomas Vestli, võitis Aaro. Kolmas koht kuulus Timo Terasele. Neljandaks jäänud Antti Luigemaa oli parim M40+ ning Andres Uusjärv parim M65+.

Läänlastest oli Heikki Sool 10., Andrei Ossipov 15., Mihkel Puhm 16., Dirk Schöbe 17., Jaanus Saviots 21. Seega Läänemaale kaks kulda, kaks hõbedat ja kaks pronksi.

Rahvaliiga võitis Karin Talving, teiseks jäi Urmas Sinisalu ja kolmandaks Ain Raid. Parim reitinguta mängija oli Lauri Vagenstein ning kuni 10 reitingupunktiga teist korda järjest Margus Jõelaid.

Kirjutas Heikki Sool