Rahvusvahelisel võistlusel Varssavis võitis Keity-Liina Kallas hõbemedali kõrgushüpes

Eesti Koolispordiliidu koolinoored osalesid edukalt Varssavis juba 10. korda toimuvatel noortemängudel. Läänemaalt osales võistlusel 4 sportlast vanuses 2002-2004 sündinud. Osalevatest maadest olid kohal lisaks Eestile Poola, Ungari, Läti, Leedu, Slovakkia ja Venamaa.

varssavi

Pildil vastuvõtt Eesti saatkonnas Poolas- Sten Veski, Keity-Liina Kallas, Eliis-Maria Koit, Maily Märss ja treener Kaja Ladva

Eesti koondis sai kokku 5 medalit ning koondis saavutas 7 riigi seas 5. koha.

Ühe medali tõi Läänemaale Keity-Liina Kallas, kes ületas kõrgushüppes 1.39 ning võitis 2. koha. Keity-Liinal oli see aasta eriti edukas. Lisaks TV-10 600m jooksu võidule sai ta suvel Turus Varsinais Soome meistrivõistlustel kergejõustikus oma lemmikalal 1000 m jooksus 3.28,39-ga 3. koha ja 200 m jooksus ajaga 29,91 hõbemedali.

Eliis-Maria Koit hüppas kõrgust 1.40 ja oli 5-s, Sten Veski oli omavanuste kõrgushüppes 1.20-ga 6-s ja Maily Märss omavanuste kaugushüppes 4.30-ga 4-s.

Lisaks spordivõistlustele toimusid ka erinevad kultuuriüritused- suursaadiku Harri Tiido vastuvõtt Eesti Vabariigi Suursaatkonnas Varssavis, tutvumine kohaliku loomaaiaga ning Leedu veepargi külastus.