Kalender

8. septembril selgusid discgolfi meistrid

Läänemaa Meistrivõistlused discgolfis on selleks korraks jälle peetud. Ilmataat ähvardas väga pikalt vihmaga, väikese sabina mängijad ka said esimesel ringil, aga muidu oli ilm ilus.

Läänemaa meister meeste klassis on Jorma Tamm, kes näitas kahe ringi vältel kõige kindlamat mängu ja võitis tulemusega 10 alla PARi. Teisest kohast hoidis kinni kuni lõpuni Vaiko Truuver, lõpptulemusega 4 alla PARi. Kolmanda koha peale käis tuline heitlus päris mitme võistleja vahel. Peale kahte võistlusringi oli seis viigiline kahe mängija vahel. Nende lisavõistlus sai kesta kaks lisarada ja siis näitas Rene Luiga paremat mängu ning võitis kolmanda koha. Aigar Loodla pidi leppima auhinnalise neljanda kohaga.

Naiste klassis oli see aasta asi väga lihtne. Kohale tuli kaks naissoost võistlejat.
Läänemaa meister on Tiina Kängsepp – ta oli ka ainuke läänemaalasest võistleja.
Võistluse parim naine oli Helian Maivel.

Meesveteranides tuli kohale neli võistlejat ja nendest väljus võitjana Palivere kohalik mees Andrus Kängsepp. Teised kolm hetlesid ülejäänud kahe medali peale kuni viimse korvini välja. Teise koha võitis Jaanus Siider ja kolmandale kohale tuli Ahti Viispert.

Meesjuuniorites pani Markkus Kõre teisel ringil teise käigu sisse ja tegi oma elu parima ringiga teistel juunioritel selja prügiseks ning sai kindla edumaaga Läänemaa meistriks.
Teisele kohale tuli seekord Tanel Toomemägi ning kolmanda koha napsas endale Risto Ollema.

Avatud klassis ehk mitteläänemaalaste hulgas saavutasid auhinnalised kohad Mallor Mettis (I-koht), Ivar Rajamets (II-koht), Rudi Reinkort (III-koht) ja Sander Räis (IV-koht)

Korraldajad tänavad: Läänemaa Spordiliit Läänela, Palivere Turismi- ja tervisespordikeskus, Mystery põgenemistoad, Amii küünlad, Roosta puhkeküla, Viilung Puit OÜ, Maiu Söögituba, Lääne Nigula Vald ning Loomulikult Prodigy Disc Baltic. 

Raido Kängsepp