Sula tegi jäärajavõistluste sarjale enneaegse lõpu

Tänavune jäärajasari sai pärast teist etappi ootamatu lõpu. Korraldajail oli kavandatud 6etapiline sari, aga ilmataat ei olnud sellega päri.

Österby-jäärajasõit

Österby jäärajasõit tänavu 17. jaanuaril. KAIDO SAUL

Osalejaid oli piisavalt ja läänlastel läks karikavõistluste arvestuses päris hästi: poodiumil oldi kõigis 8 võistlusklassis.

4WD klassis oli Ain Laiverik 3. Esiveos võitis Valmar Gilden, Keven Serbin oli teine. Tagaveoklassis võitis Siim Hiieväli, Jüri Hinsberg oli teine. SU-klassis oli Marko Kukuškin kolmas.

Naiste arvestuses oli Piret Gilden esimene, Cärolyn Soidla kolmas.

J-18-klassis oli Jako Allika kolmas, V-60 võitja oli Valter Puda, Toomas Lemberg oli teine, Väino Tõkke kolmas. 2WD-sport-klassis oli Sander Ilves kolmas.

Eraldi arvestust peeti Läänemaa sissekirjutust omavate inimeste vahel, nende seast selgitati Läänemaa meistrid klasside kaupa.