Kalender

24.-30. aprill toimub Haapsalu vanemaealistele suunatud liikumisnädal “Võtame südamega”

Spordiliit Läänela  koostöös Haapsalu Linnavalitsusega sellise toreda nädala vanemaealistele!

Aja (= nügi, lükka) oma naabrimemm ja -taat, vanaema-vanaisa või tuttav vanemaealine välja liikuma. Uute oskuste õppimine on igas eas teretulnud!

Soovid osaleda ühel, mõnel või koguni kõigil liikumispäevadel? Soovid, et Kui oled otsustanud, siis kirjuta või heista ja pane ennast kirja. Registreerudes anna teada oma nimi, ja kuupäev(ad), millal osaled. Sõbra, kambalise, vanavanemate, memmede-taatide nimed ka!

Info ja registreerumine: Ülle Lass, spordiliit@laanesport.ee, +372 517 1746 

TÄPSEMAD JUHISED:

24. aprillil kell 15 – võimlemine Uuemõisa pargis. Kohtumine Uuemõisa lossi ees. Mugavad riided ja võta kaasa veepudel. Võimlemine pallidega. Pallid juhendajal olemas. Juhendab Svetlana Nekraš. 

25. aprillil kell 12 – ühiskõndimine vedrukeppidega Uuemõisa pargis. Kohtumine Uuemõisa lossi ees. Selga mugavad sportlikumad riided. Võta kaasa veepudel. Juhendaja Ülle Lass võtab vedrukepid kaasa (12-13 paari), tutvustab tehnikat ja harjutame ka. 

26. aprill kell 15 ühiskõndimine vedrukeppidega Mäemõisa pargis. Juhendab Ülle Lass. Varustus kohapeal olemas.
Kell 16.00  – Võimlemine Mäemõisa pargis. Juhendab Svetlana Nekraš.

Kokku saame Panga Spordihoonega samas majas olevas Panga Pesas. Panga Pesas on avatud kohvik.

27. aprillil kell 12  viib Ülla Paras huvilised vanalinna tiirule. Kohtume Kultuurimaja ees. 

Kell 15 ootavad SIlver Kingissepp ja Meelis Tomson Uuemõisa pargis Mölkky mänguga tutvuma. Kohtumispaik Uuemõisa lossi ees. 

28. aprillil ootame huvilisi taas UUemõisa parki. Kell 12 tutvustab Raido Kängsepp Palivere DIscgolfiklubist huvilistele kettagolfi mängu. Kohtumispaik Uuemõisa lossi ees.

29. aprillil kell 12 ootab Ülle Lass huvilisi QR-koodi mängu mängima. Mängime Kastani väikeses metsatukas. Kohtume Kastani poe kõrval olevas bussipeatuses (poe poolsel teeserval). Lae alla endale QR-koodi lugemise äpp! Loomulikult võid kaasa võtta lapse või lapselapse, kes sind aitab.

30. aprillil on kõik huvilised oodatud Kiidevale Liikumisretkele. Võid läbida raja rattaga või jalutades. Võta pere, naabrid, tuttavad ühes. Kiideva punkt on avatud kella 11st 3ni. Loe rohkem: https://www.laanesport.ee/liikumisrattaretked-laanemaal/