Haapsalus toimus juba teist aastat järjest välilauatenniseturniir

Haapsalus toimus juba teist aastat järjest välilauatenniseturniir, kus sel aastal osales 16 mängijat. Kahjuks pidi turniir sel aastal toimuma siiski siseruumides kuna ilm ei olnud seekord meie poolel.

Mis toimus ja kes kullad koju viis?

Alustame poolfinaalidest, kus esimeses nendest kohtusid Sergei Danilov ja Andrus Hiiemäe. Mõneti üllatuseks suutis end maksma panna Andrus Hiiemäe ja liikus 3-2 tulemusega finaali! Teises poolfinaalis kohtusid kaks Viimsi Lauatenniseklubi kasvandikku Pert Marten Lehtlaan ja Jan Kenneth Toming, sellest paarist liikus finaali edasi Pert Marten Lehtlaan.

Pronksimängus olid setid väga lahtised ning võimalusi läks mõlemale poole, kuid lõpuks jäi peale Sergei Danilov ja võttis auväärse kolmanda koha. Värskelt noorte Euroopa Meistrivõistlustelt koju naasnud Pert Marten Lehtlaan ei jätnud Andrus Hiiemäele finaalis võimalust ja võitis turniiri veenva 3-0 tulemusega Hiiemäe üle.

Välja anti kaks eriauhinda. Parima naise tiitli viis koju Karin Talving, kes alles hiljuti lauatennise juurde tagasi tuli. Parim noormängija oli seekord Jan Kenneth Toming, kes jäi seekord neljandaks.

Korraldaja tänab võistlejaid. Turniir sai teoks tänu sponsoritele: Tabletennis11, Rannarootsi Lihatööstus, Spordiliit Läänela, Vitamin Wel.