Kalender

100 suusatundi

„100 Suusatundi“ toimub Eesti Suusaliidu, Eesti Terviserajad SA ja Liikumisharrastuse kompetentsikeskus SA koostöös, mida aitab korraldada SCULT.app.

“100 suusatundi” on Eesti Suusaliidu ja Eesti Terviserajad SA koostööprojekt, mille käigus annavad Eesti parimad suusatreenerid kõigis maakondades lastele, noortele ja täiskasvanutele TASUTA suusatunde. Huvilised saavad selle perioodi jooksul proovida ja oskusi lihvida murdmaasuusatamises. Eelregistreerumine suusatundidesse toimub trenniplatvormi SCULT.app kaudu.

Ettevõtmise eesmärk on kasutada ära lumerikast talve, tutvustada inimestele Eesti Terviseradasid ning populariseerida nii ägedat ala nagu suusasport ja õpetada huvilised suusatama.

  1. jaanuaril Palivere liikumisradadel

Kell 18 – lapsed

Kell 19 – lapsed

Registreeru suusatundi SIIN

Kes on oodatud?

Suusatundi on teretulnud kõik huvilised. Pakume tunde nii algajatele, kes alles teevad esimesi suusasamme kui ka edasijõudnutele, kes tahavad olemasolevaid oskusi paremaks lihvida. Nii saavad inimesed valida endale sobiva tasemega tunni.

Kes on treenerid?

Oma oskusi ja teadmisi annavad edasi Eesti murdmaasuusa treenerid, kes seda tööd ka igapäevaselt teevad – Paliveres annab suusatunde Kadri Lukk

Mida tundides osalemiseks tarvis on?

Suusatunnid on kõigile huvilistele TASUTA eelnevalt registreerimise alusel. Suusatundidest osavõtjal peab olema enda varustus, st suusad, kepid, saapad ja soovitavalt sportlik riietus. Kel varustust pole, tuleb see rentida kodupaiga lähedal asuvast suusalaenutusest või küsida abi sõbralt-tuttavalt.