TV 10 olümpiastardi 1. etapil olid hoos Kevin Matteus ja Karen Loorens

TV 10 1. etapil Võrus olid seekord Läänemaalt võistlemas vaid vabariigi normatiivi täitnud sportlased.

Kuni 12 aastaste poiste kõrgushüppes oli favoriit Kevin Matteus (pildil paremal), kes nädal varem oli hüpanud Tallinna etapil kõige kõrgemale ja juhtis edetabelit 1.52-ga. Seekord samm nii hästi ei klappinud ja Kevin sai 4. koha 79 hüppaja seas tulemusega 1.37.

60m meetri finaali pääses Kevin 4 ajaga. Väga tasavägises finaalis suutis ta näidata oma kiiremat aega ja sai 8,68-ga 3. koha.

Kuni 14 aastaste tüdrukute kuulitõukes sai Karen Loorens (pildil paremal, fotod Marko Mumm) finaalis kirja 11.29 ja tasuks 3. koht 73 tõukaja seas.

Kuni 12 aastaste tüdrukute kõrgushüppes sai Simona Ladva uue isikliku rekordiga 9. koha, ületades 1.31. Laura Möll oli 13-s 1.26-ga, Triine Kuhi-Thalfeld ületas 1.21. Kokku oli hüppamas 74 tüdrukut. 60m jooksus oli meil ainsana normi täitnud Triine tulemusega 9,35 23-s, 79 võistleja seas.