Nädalavahetusel võisteldi Eestimaa Spordiliit Jõud meistrivõistlustel lauatennises

Laupäeval Haapsalus toimunud Eestimaa Spordiliit Jõud individuaalsetel lauatennise meistrivõistlustel osales 63 lauatennisisti neist 13 Läänemaalt.

Meeste üksikmängus tuli meistriks Aleksei Nikonorov (Jõgevamaa), teiseks jäis Sergei Danilov (Harjumaa) ja kolmandaks Haapsalu Lauatenniseklubi kasvandik Toomas Vestli (nüüd TTÜ Spordiklubi).

Naiste üksikmängus läks esikoht Harjumaale ning võitjaks krooniti Ksenia Bragina (Maardu LTK), teine koht kuulus Saaremaa mängijale Tiia Müürisepp ning kolmas koht Piret Kummel`ile (Harjumaa), kes alistas meie noorukese Kairit Talvingu. Neljas koht Kairitile on igati kiiduväärt. Teise neljanda koha sai Kairit segapaarismängus koos Toomas Vestliga. Vestli koos Andres Someriga (Pärnumaa) olid võidukad meespaarismängus, kus finaalis alistasid pärnakate paari Urmas King – Antti Luigemaa 3:1. Läänemaa lauatennisistidest said eriauhinna oma vanuseklassi paremad Kairit Talving, Annabel Lamp, Mike Kolesov ja Heikki Sool.

Haapsalu XIX karikasarja üldvõitjaks tuli kõik etapid ja ka finaali võitnud Aleksei Nikonorov (Mustvee LTK), teine koht kuulus Artjom Putškov`ile ja kolmas Maksim Shrofost`ile (mõl. Maardu LTK). Parim läänlane ja 70+ oli Heikki Sool (5.koht). Rahvaliiga esikolmikus olid Markus Põru, Kaspar Muuli ja Kairit Talving (kõik Haapsalu), kes oli ka kokkuvõttes parim naismängija. Parim P-2009 oli Mike Kolesov, kes tuli kokkuvõttes 5.