Vooremaale MK-etapil 67. koht

Trofeo Princesa Sofia MAPFRE regatil sai Vooremaa Laser-klassis tänastes hõbelaevastiku sõitudes 26., 22. ja 34., mis andis 138 mehe hulgas kokku 67. koha.

Teine Laseriga purjetanud eestlane Karl-Martin Rammo sõitis kuldgrupis, kus sai 32. ja 27. koha ning regati kokkuvõttes 29. koha.

Eesti 470 klassi paatkond viimases kahes võistlussõidus soodinaise õlavigastuse tõttu paraku startida ei saanud. Marjaliisa ja Elise Umbi (Purjespordiselts Maru) lõpptulemuseks jääb seetõttu vaatamata vahepealsele esikahekümnesse tõusmisele 52 naiskonna seas 28. koht.

Ka 49er klassi meeskonna Tõnis Haavel – Lenart Kivistik (Noblessneri Jahtklubi) regati tulemust mõjutas oluliselt roolimehe haigestumine, mille tõttu jäi suurem osa sõitudest üldse seilamata. Võistlus lõppes meie sportlastele 76 paadi konkurentsis 51. kohaga.

Homme võistlevad medalisõidus vaid iga klassi kümme parimat.