Veerandfinaalis Kaia kaotas!

USA lahtiste meistrivõistluste veerandfinaalis kaotas Kaia tulemusega 3-6 5-7 Vera Zvonarjova’le. Mäng kestis 1 tund 53 minutit. Neljanda ringi kohtumises alistas Kaia 15. asetusega Yanina Wickmayer’i 0-6 7-6 (7-2) 6-1. Mäng kestis 2 tundi 21 minutit. Mängu jälgides jääb tahtmatult mulje, et Kaial tüüpilise eestlasena kulub aega (ja kaasaelajate närve) enda käivitamiseks. Kui Kaia esimeses setis mängis riskeerivalt ja löögid läksid napilt välja, siis teises setis muutus mängupilt oluliselt, mäng muutus kindlamaks, löögid läksid sinna, kuhu pidid minema. Kolmas sett kuulus aga täielikult Kaiale. Jälgisin ka Yanina Wickmayer`i eilset rasket mängu Schnyder`iga ja mõtlesin, et kui mäng Kaiaga läheb 3-setiliseks, siis ta kaotab.