Võitjaid autasustas Kaia Kanepi.

Möödunud nädalavahetusel toimusid Haapsalus Wiedemanni Spordihoones läbi aegade suurimad lauatennisevõistlused – 50-ndate Eesti meistri Albert Kanepi 4. rahvusvahelised mälestusvõistlused. Laupäeval võistles 113 ja pühapäeval 161 lauatennisisti 20. võistlusklassis Eestist, Lätist ja Leedust. Võistlused avas Haapsalu linnapea hr. Urmas Sukles, kes soovis kõigile edu ja kohtuda taas aasta pärast 5. Memoriaalil. Seejärel tervitas oma vanaisa mälestusturniiril osalejaid Kaia Kanepi, kes kinkis linnapeale, tänuks abi eest raskel ajal, oma autogrammiga tennisepalli. Kaia jagas lahkesti autogramme ja soovijad said pildistasid koos temaga. Mõlemal päeval oli Kaia isiklikult võitjaile auhindu kätte andmas. Korraldajailt said võistluste mälestusmedali Kaia Kanepi ja Jaak Kanepi, samuti võistluste peakohtunik Arvi Vainula (Pärnu rahvusvah.kat.) ning kaks sünnipäevalast, Haapsalu neiu (praegu Maardu treener) Marina Verengof ja Kristo Kauküla (Rakvere). Kaia kinkis korraldajaile autogrammiga tennisepalli. Meeste põhiturniiri finaalis alistas Lauri Laane (Tallinn) 3-0 möödunud-aastase võitja Aleksei Nikonorovi. Kolmas oli Toomas Libene (Narva). Naiste finaalis võitis valitsev Eesti meister Tatjana Tšistjakova (Aseri) 3-2 Kätlin Latt´i (Maardu). Kolmandaks jäi Kadi Pärn (Maardu). Meie lauatennisistidest tuli Aaro Õismets C klassis (reiting alla 201)kolmandaks ja Heikki Sool klassis 60+ teiseks. Pühapäeval tuli poiste 98-99 klassis võitjaks Toomas Vestli, kes finaalis alistas leeduka Rimas Lesiv´i 3-1 (kaks nädalat tagasi Nõmme GP-l kaotas sama tulemusega). Kolmanda koha mängus kaotas Aaro Õismets aga 2-3 Oleg Migunovile (Maardu). Kokku osales läänlasi 27. Võistluste korraldus oli suurepärane. Korralik reklaam, ainulaadsed karikad, medalid ja diplomid ning peakohtuniku täpne ajagraafikust kinnipidamine ja muidugi võistluste magnet – Kaia Kanepi kohalolek.