Vähemuses Läänemaa JK kaotas Viimsile

Mängu alustas Läänemaa JK kahemehelises vähemuses, kuna oma ridadest ei saadud piisavalt mängijaid kokku ja tuli viimasel hetkel Taebla JK-st, kes on Läänemaa JK duubelmeeskond, mängijaid laenama.

Vähemusest tingituna jäid läänlased kiiresti vastaste tugeva surve alla. Kui puuduolevad mängijad kohale jõudsid, ei õnnestunud kohe pressi alt välja tulla. 15. minutil läks Viimsi ka juhtima ning poolaja keskel suurendati eduseis kaheväravaliseks. Enne esimese poolaja lõppu suutis Läänemaa JK küll ise ründama hakata, kuid enne poolajavilet väravani ei jõutud.

Teine poolaeg oli pea täielikult Läänemaa JK kontrolli all. Viimsi meeskond istus visalt kaitses ja mängis kontrarünnakute peale. Hoolimata pressist jõudis Läänemaa JK väravani alles 15 minutit enne mängu lõppu, kui Viimsi väravavaht Martin Kaalma Aleksandr Molkovi kauglöögi sisse pudistas. Minut hiljem viigistasid läänlased järjekordsest Molkovi väravast, kui Viimsi keskkaitsja palli vastu Molkovi nõnda lõi, et see suure kaarega üle väravavahi väravasse lendas.

2:2 seisul oli tunne, et Läänemaa võtab veel võidu, kuid paar minutit hiljem suutis Viimsi kontrarünnakuga 3:2 juhtima minna. Läänemaa Jalgpalliklubi surus edasi ja enne mängu lõppu tuli ka üks suurepärane võimalus, mis kahjuks paari meetri pealt üle löödi.

Läänemaa Jalgpalliklubi langes kaotuse tõttu tabelis kolmandale kohale, jäädes 3 punkti maha liidrist JK Retrost. Viimsi tõusis võiduga kohe Läänemaa Jalgpalliklubi selja taha. Meeskondi eraldab nüüd 1 punkt.

Läänemaa JK järgmine mäng on 29. septembril kell 12 Keila JK II vastu Haapsalu linnastaadionil.

Läänemaa Jalgpalliklubi eest mängisid Ken Sinkevicius, Bert Rotberg, Rener Uibopuu, Kristjan Koppel, Günther Koppel, Vladislav Šikirjavõi, Aare Avila, Raiko Tähhe, Leonid Bragin, Aleksandr Molkov ja Mark Kolosov. Vahetusest sekkus Taago Kruuspan.