TV-10 olümpiastardi mitmevõistluse finaali võitis Erki Mitman

Teine päev algas isikliku rekordi 9,26-ga 60m tõkkejooksus, jälle tugeva vastutuulega. Seejärel kohe palliviskes 71.60-ga alavõit ning teivashüppes uus isiklik rekord 3.05-ga. Kettaheites sai kirja tulemuse 42.48 ja viimane ala, 1000m jooks oli juba vaid võidu vormistamine ajaga 3.08,03. Erki võitis kogu 9-võistluse uue maakonna tipptulemuse 8192 punktiga, edestades järgnevat võistlejat ligi 1400 punktiga. Tema punktisumma on kogu TV-10 olümpiastardi 42 hooaja peale 11 tulemus.

Haapsalu Gümnaasiumi võistkond tegi finaalis tubli tõusu ning lõpetas sel aastal koolide arvestuses 8. kohaga. Tublimad mitmevõistlejad olid vanematest poistest Kevin Sakson 5268punktiga, võisteldes endast aasta vanematega. Parim isiklik rekord tuli kettaheites 32.72-ga ning 60m tõkkejooksus 10,42-ga.

Vanemate tüdrukute 8-võistluses tegi suurepärase tulemuse Anna-Maria Vjazemski, saades 7. koha 6085 punktiga. Anna-Maria püstitas väga tugevale vastutuulele vaatamata 6 isiklikku rekordit. Ta jooksis 60m 8,80-ga, hüppas kõrgust 1.50, heitis ketast 23.44. Kaugushüppes taganttuulega 4,89, palliviskes 36.67, 60m tõkkejooksus 10,45, kuulitõukes 8.41 ning  oli enne 600m jooksu auhinnalisel 6 kohal. Anna-Maria jooksis küll uue isikliku rekordi 1.52,79, kuid kahjuks langes 7. kohale kaotades 6.kohale vaid 12 punktiga. Adele Lass kogus 8-võistluses 5342 punkti ning oli 16-s. Mõlemad tüdrukud võistlesid sel aastal endast aasta vanematega ning aasta pärast loodame just nendele tüdrukutele.

Nooremate kuni 12 aastaste poiste 9-võistluses võistles hästi Kristofer Kikut, saades 4498 punktiga 11.koha. Kristofer tegi väga hea võistluse, kuid komistuseks sai 60m tõkkejooks, mis joosti jällegi väga tugeva vastutuulega. Kahjuks ebaõnnestus see täielikult ning esikuuikusse seetõttu enam asja polnud. Marko Kütt kogus 3661 punkti ning sai 23 koha.

Nooremate tüdrukute 6-võistluses olid meie parimad Kristina Saumets 3315 punktiga 25-s ja Kati Olesk 3288 punktiga 26-s.