TV-10 olümpiastardi esimeselt etapilt saadi head tulemused

Nooremate kuni 12- aastaste tüdrukute 60m jooksus oli meie parimana Kati Olesk 9,60-ga 27-s.

Teivashüppe tegi suure isikliku rekordi Andrea-Garlet Ojamu 2.21-ga ning võitis võistlustel 2.koha. Väga hästi võistlesid Kati Olesk ning Eliis-Maria Koit, hüpates 1.91 ning jagasid 5-6 kohta. Kristina Saumets oli 9-s 1.81-ga.

Nooremate poiste 60m jooksus jõudis Kristofer Kikut B-finaali ning oli  9,08-ga 14-s. Nooremate poiste kuulitõukes sai ta 6.82-ga 23. koha.

Vanemate kuni 14- aastaste teivashüppes sai Simona-Liisbet Seppi 2.31-ga 10. koha ning Reneli Saumets jagas Elis Tähhega 2.21-ga 13-t kohta.

60m jooksus võisteldes endast aasta vanematega, jõudis Adele Lass B-finaali ning oli 8,84-ga 15-s.

Vanemate poiste 60m jooksus sai Erki Mitman Noarootsi koolist A-finaalis 3. koha 8,13-ga

ja kaugushüppes oli Kevin Sakson 4.20-ga 30-s.

Haapsalu Gümnaasium on pärast 1. etappi koolide arvestuses   10-l kohal.