Kalender

Talgud Palivere terviseradadel

Noored skaudid Remi Neitsovi eestvedamisel asusid koristama ja puhastama piknikuplatsi Silmaallika juures. Juhan Lukku  ja Jaan Saviiri hooleks jäi trimmeriga võsa mahavõtmine ja eemaldamine hüppetorni ümbrusest  ja terviseraja servadelt. Rehadega ja labitatega asusid terviseradade pinnast tasandama Üllar Mikk, Agu Lehemaa, Ülle Raudsepp, Tarvo Teller ja allakirjutanu.

Kiiresti liikusid rehad ja kühvlid skautide käes ja täitusid prügikotid kokkukogutud klaasikildude, pakkendijäätmete ja muu kokkukorjatud prahiga, mida sai kokku terve järelkäru koorma. Tublid ja abivalmis skaudipoisid Mattias Mutso, Kristjan Tedremaa, Jürgen Leega, Roger Vahter, Maksim Shilo, Heimar Leht, Raimo Künnapuu, Khen King ja Urmas Ling Remi Neisovi juhtimisel.

Kena päikseline ilm andis talgutöödele hoogu ning korrastatud sai paari kilomeetri jagu terviserada. Tehtud talgutöö pakkus nii tegemiserõõmu kui parajat füüsilist koormust, mida jäid meenutama rakkus pihud ja mõnusalt surisevad käed-jalad. Tööd terviseradadel jätkuvad kuni lume tulekuni ja iga abiline on teretulnud. Toimuvatest talgutest anname teada meilitsi või Läänemaa spordiportaalis.

Meeldiv on talgupäeva lõppedes terviserajal kohata raja omaksvõtnud kepikõndijaid, jalgrattureid, jooksjaid ning kena ilma ja loodust nautivaid jalutavaid, seenelisi jpt.

Hoiame siis kõik koos looduse puhtana ja lõõme käed külge talgutöödel!

 

Mati Kallemets

Palivere Turismi- ja Tervisespordikeskuse

projektijuht