Taebla JK võitis FC Lellet 4-2

Taebla JK (Foto Facebook)

Taebla domineeris esimesel poolajal, kuigi palju võimalusi jäeti löömata.

Juhtima mindi kohe esimese poolaja alguses kui Ken Sinkevièius andis ilusa söödu Martin Koppelile. Seis 1-0.

Peale seda jätkus võrdne keskvälja võitlus kuni karistuskastis tõmmati maha Martin Koppel. Kohtunik määras penalti. Tanel Kruuspan löögiga ei eksinud. Seis 2-0 Taeblale. Poolaja lõpuminutitel eksis Lelle väravavaht ja pooaeg 2-1 ülekaal jäi Taeblale.

Teise poolaja alguses nurgalöögist suunas Martin Koppel palli peaga väravase (seis 3-1 Taeblale). Teise poolaja keskel eksis palli puhastamisel kaitsja Taebla lõi oma värava (3-2 Taeblale). Lelle hakkas peale seda väravat rohkem üritama, kuid ei õnnestunud saavutada eduseisu.  Tanel Kruuspani ilus kauglöök posti puutest maandus väravas Lõppseis 4-2 Taeblale.

TAEBLA JK koosseisus mängisid Hendrik Siht, Kristjan Koppel, Martin Koppel, Marek Korpe, Tanel Kruuspan, Targo Kruuspan, Tarvi Kruuspan, Kristo Lepmets, Sander Matto, Ken Sinkevièius ja Kenno Vaatmaa. Vahetustes sekkusid Karol Tšarnetski, Reigo Raba, Günther Koppel ja Renno Silde.