Taebla JK võitis Eesti mv IV liiga 14. voorus PSK Aleksela

Mäng algas mõlema poolse survega, esimesel poolajal oli üritavam pool Paldiski võiskond.

Esimesel poolajal tegi häid tõrjeid Taebla väravas Ken Sinkevicius. Poolaja keskel magas Taebla kaitse maha vastaste ründajale antud söödu, mida ei jätnud nende ründaja kasutamata. 10 minutit hiljem viigistas ilusast kauglöögist Taebla ründaja Anari Mesi.

Poolaeg lõppes viigiga .

Teisel poolajal oli üritavam pool Taebla. Algul oli täpne Anari Mesi, 10 minutit hiljem skooris Taago Kruuspan. Kümmekond minutit enne mängu lõppu lõi Paldiski ühe värava tagasi. Taebla pidas vastu ja sai väärtusliku 2-3 võidu.

Taebla võistkonnas mängisid Ken .Sinkevicius, Taago Kruuspan, Targo Kruuspan, Tarvi Kruuspan , Günther Koppel, Martin Koppel, Kristo Lepmets, Kert Lillemets, Anari Mesi, Marek Korpe ja Renno Silde. Vahetusest sekkusid Maarjo Bauman, Karol Tšarnetski,Andi Vallik ja Silver Hinno.

Liigatabelis paikneb Taebla JK nüüd 21 punktiga 5.real. Juhib 38 punktiga Maccabi. Teine on 34 punkti kogunud Läänemaa JK ja neljas 26 punkti kogunud Lihula JK.