Kalender

Spordiklubi Haapsalu korvpallurid tegid ajalugu ja saalis valati verd!

Bravuurseks teeb tulemuse ka see, et mõlemad SK Haapsalu treenerid, Marek Pragi ja Erkki Lass, on ise tulnud Haapsalusse Korvpalliklubi Hito koolkonnast (kasvandikena). Mäng kulges suuresti jookse-viska stiilis. Mõlemad meeskonnad ei hiilanud kaitsemänguga. Visati suurel hulgal kolmeseid, kahe meeskonna peale kokku 23 kolmest. Haapsalu siis 10 ja Hito 13, millest 9 kanti ainuüksi 1 mängija arvele. SK Haapsalu skooritegiijad: Jürgen Proosväli 22; Ardo Jürjer 18; Dmitri Tšerepanov 12; Reno Orumaa 11; Rainis Värv 11; Andre Ojasild 9; Silver Tuisk 6; Robert Lilleõis 5; Peep Tammistu 4; Peedu Tammistu 4.

3. novembril peetud kohtumine Spordiklubi Vessega Saaremaalt oli selle hooaja kõige pingelisem. Kohtumise algul kümnepunktilise edu saanud SK Haapsalu ei suutnud edu hoida ja poolajaks lasti vastased 4 punkti kaugusele. Kogu ülejäänud kohtumine kulges punkt-punkti heitluses, millest lõpuks väljus võitjana SK VESSE tulemusega 78:73. Kohtumise lõpp oli kodumeeskond SK Haapsalule vaevaline: lühike pink, väsimus ja rumalad eksimused. Hea oli tunda kuidas siiski kogu meeskond andis esmakordselt endast maksimumi ja enamgi veel. Vastane saavutas edu ennekõike tänu korvialusele üleolekule. Meie ainus “pikk” Rainis Värv sai ka mängida vaid teise veerandi keskpaigani kui korvialuses võitluses sai ta vastasmängijalt tugeva lükke tagajärjel raskesti vigastada. Suure hooga, kaotades tasakaalu vajus ta läbi saali ukse klaasi. Tulemuseks rohkem kui tund kestnud operatsioon ja 28!!! Õmblust kolme sõrme peale. Esmakordselt sel hooajal sai kodumeeskond tunda ka abi pealtvaatajatelt. Elati omadele kaasa ja 1 min enne mängu lõppu!!! Oli kuulda tribüünilt ka hõiskeid HAAPSALU, HAAPSALU, HAAPSALU. Kahjuks jäi see hiljaks ja vastu tuli võtta kaotus. Punktid: Jürgen Proosväli 17; Ardo Jürjer 16; Reno Orumaa 12; Peedu Tammistu 8; Silver Tuisk 7; Herki Rank 5; Dmitri Tšerepanov 5; Rainis Värv 3.

Hetkel ollakse 2 võidu ja 4 kaotusega oma alagrupis 4 kohal, 1 võit vähem on play-offi pääsu tagava 3. Koha võistkonnast PUHHID. Järgmine kodumäng peetakse juba 13. Novembril kell 19.30 kui kohtutakse Haapsalu Spordihoones Saku KK-ga, kellele võõrsil kaotati 50:64.